Slub4u

Kompleksowa organizacja Ślubów i Wesel

Sabina Iwaszkiewicz

Właścicielka i założycielka firmy Ślub 4u oraz Akademii Konsultantów Ślubnych, dyplomowana Konsultantka oraz trenerka w Akademii Konsultantów Ślubnych. Absolwentka kierunku Negocjacje na Wydziale Zarządzania w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych oraz Hotelarstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Jest również absolwentką Studium Menedżerów Kultury. Dzięki zdobytej wiedzy szybko nawiązuje kontakty z innymi oraz dysponuje teoretyczną i praktyczną wiedzą z zakresu savoir vivre’u. Odbyła szkolenie z zakresu organizacji przyjęć oraz kurs Konsultanta Ślubnego. Ponadto zgromadzona podczas specjalistycznych warsztatów wiedza sommelierska pozwala jej na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru win serwowanych na przyjęciu.

Charakteryzuje się świetną organizacją pracy, interesuje się enologią, organizacją czasu pracy oraz gastronomią i hotelarstwem. Od 2007 roku zajmuje się organizacją ślubów spełniając marzenia swoich klientów. W ramach prowadzonej od 2010 roku Akademii Konsultantów Ślubnych organizuje profesjonalne szkolenia dla przyszłych konsultantów.
W zakresie szkoleń współpracuje z Urzędami Pracy w całej Polsce. Ze szkoleń skorzystało juz ponad 180 osób.

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie?
604 594 168